• 0 800 503 790
  • (044) 290-21-90
  • info@promarma.com.ua

Новини

Конденсатовідвідники ТОВ Промарма

  • Администратор
  • 03-05-2019

Конденсатовідвідники є елементом трубопровідної арматури. Завдання конденсатовідвідника - відводити водяну пару, конденсат в автоматичному режимі. Грубо кажучи, це пастка для пара. Конденсат неминуче з'являється в результаті втрати паром тепла в теплообмінниках і при прогріванні трубопроводів. Утворюється конденсат, як правило, в результаті втрати паром тепла в теплообмінниках і при процедурі прогріву елементів трубопроводів і установок. Якщо залишити систему без конденсатовідвідника, то це може привести до пошкоджень через гідроударів, зниження температури пара і його потужності в системі.

Відведення необхідної кількості конденсату без втрат пара конденсатовідвідник осуществялется завдяки гідравлічному або механічному затвору.

ТОВ Промарма пропонує своїм клієнтам наступні види конденсатоотводчиков:
- механічні (поплавкові);
- температурні;
- термодинамічні;
- конденсатовідвідники з соплами.

Механічні і термостатичні конденсатовідвідники як правило знаходяться у відкритому положенні при видаленні конденсату пара або інертних газів і закриваються після видалення конденсату.

ТОВ Промарма пропонує своїм клієнтам конденсатоотводчики будь-якого типу в будь-якій кількості. Ми працюємо в оптових масштабах, тому на наших складах завжди є в наявності необхідні деталі трубопроводу. Ми гарантуємо якість кожної деталі, а також низьку ціну.