• 0 800 503 790
  • (044) 290-21-90
  • info@promarma.com.ua

Про нас

ТОВ ПРОМАРМА постачальник якісної запірної арматури і деталей водопроводу.

ТОВ «Промарма» є компанією, що динамічно розвивається на ринку сантехніки і арматури. Наш досвід - це 15 років на ринку запірної арматури і деталей трубопроводу. Ми пишаємося якістю наданої клієнтам продукції, дорожимо своєю репутацією.

Ви запитаєте, чому ж ми виділяємося на тлі конкурентів? Дуже просто. Для ТОВ «Промарма» важлива будь-яка дрібниця, кожна деталь в роботі з клієнтом, починаючи від прийому замовлення, консультації з усіх питань, упаковкою позицій і закінчуючи швидкою доставкою. Доставка замовлення здійснюється власним транспортом, тому клієнту не потрібно очікувати, поки до нього добереться чергу логістичної компанії. Ми доставляємо швидко і в обумовлені терміни по всьому Києву і регіонах. ТОВ «Промарма» гарантує наявність товару на складі, а також високу якість пропонованої продукції.

ТОВ «Промарма» в наданої продукції об'єднує сучасні технології, дизайн, кращі матеріали, бездоганна якість.

ТОВ «Промарма» працює на замовника, тому ми пропонуємо не тільки якісне обслуговування і швидку доставку, а й легкий обмін або повернення товару, якщо він не підходить під потреби вашого водопроводу. Ми розуміємо, що не завжди вдається знайти в бюджеті можливість закупити відразу необхідні позиції, тому ТОВ «Промарма» пропонує можливість роботи з відстрочкою платежу.

Клієнти обирають нас за відданість і віддачу, за якість і доступність будь-якої позиції навіть в оптових масштабах. Ми завжди готові надати консультацію з питань деталей трубопроводу, підібрати необхідні вам позиції оформити замовлення і своєчасно доставити його в зручне для вас місце.